Неділя, 16.12.2018, 06:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Сайт Джуринської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Робота з обдарованими учнями

Моніторинг ІІ-ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

2016 - 2017 н. р.

Прізвище,  ім’я  учня

Предмет

Місце

Клас

Вчитель

  1.  

Фігурко Христина Юріївна

французька мова

1

8

Паньків І.О.

  1.  

Гриньків Аліна Володимирівна

географія

1

10

Мигас Г.М.

  1.  

Цепенда Михайло Володимирович

економіка

1

11

Мигас Г.М.

  1.  

Кірківську Яну Василівну

обра. мистецтво

1

11

Дрозда Н.І.

Всього — 4

  1.  

 Цепенда Михайло Володимирович

астрономія

2

11

Варчак Х. Я..

  1.  

Цепенда Софія Петрівна

географія

2

9

Мигас Г.М.

  1.  

Гриньків Аліну Володимирівну

біологія

2

10

Братків О. І.

  1.  

Цепенда Дарина Петрівну

 хімія

2

10

Братків О. І.

  1.  

Нановська Ольга Богданівна

правознавство

2

11

Горин Н. І.

  1.  

Гриньків Аліна Володимирівна

історія

2

10

Горин Н. І.

  1.  

Колоівошко Андрій

інформ. технології

2

10

Варчак Х. Я.

Всього — 7

  1.  

Каплунова Анастасія Сергіївна

Біологія

3

11

Братків О. І.

  1.  

Хамчук Степан Романович

Фізика

3

8

Варчак Х. Я.

  1.  

Конопельська Ольга Миколаївна

Фізика

3

9

Ярема П.Ф.

  1.  

Цепенда Дарина Петрівну

правознавство

3

10

Горин Н. І.

  1.  

Хамчук Степан Романович

трудове навчання

3

8

Яворський Т.Б.

  1.  

Каплунова Анастасія Сергіївна

українська мова та література

3

11

Ріба М. А.

  1.  

Цепенда Дарина Петрівна

Математика

3

10

Таравська О..Л.

Всього — 7

 

Моніторинг ІІ-ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015 -2016н.р.

№ П/П

Прізвище, ім’я,

по-батькові учня

Клас

Базова дисципліна

Результативність

1.

Яворський  Сергій  Тарасович

11

трудове  навчання (технічна  праця) - І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

трудове навчання – диплом

ІІ ступеня місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

2.

Нановська  Ольга  Богданівна

10

правознавство – І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

правознавство -  диплом

 ІІІ ступеня місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

4.

Каплунова  Анастасія Сергіївна

10

українська  мова та література – ІІІ місце  у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

5.

Тимець  Оксана  Ігорівна

11

біологія – І місце  у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

хімія – ІІІ місце  у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

біологія – учасник   ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

фізика – ІІ місце  у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

історія – ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

6.

Гриньків  Аліна  Володимирівна

9

біологія – ІІ місце  у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

історія – ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

7.

Конопельська  Ольга  Миколаївна

8

хімія – ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

математика – ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

фізика – ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

8.

Стадник  Уляна Степанівна

10

Інформаційні технології –  ІІ місце  у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Моніторинг ІІ-ІІІ ет апу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014-2015 н.р.:

Тимець  Оксана  Ігорівна, учениця  10 класу -  І місце  з біології, фізики,  ІІ місце з  історії,  хімії, ІІІ місце у ХV Міжнародному  конкурсі  з української мови імені Петра Яцика;

  • Франків  Ростислав  Богданович, учень 11 класу -  І місце  з історії, математики;
  • Яворський  Сергій  Тарасович,  учень 10 класу - І місце з трудового навчання;
  • Конопельська  Ольга  Миколаївна,  учениця  7 класу -  І місце  з хімії,  ІІ місце з  фізики;   ІІІ місце з української мови та літератури;
  • Яремус  Владислав   Ярославович,  учень  8  класу  -  ІІ місце  з географії;
  • Нановська  Ольга  Богданівна, учениця  9 класу -  ІІІ місце з біології;
  • Козак  Василь Іванович, учень  11 класу -  ІІІ місце з правознавства;
  • Цепенда   Анастасія  Володимирівна, учениця  11 класу - ІІІ місце з трудового навчання (обслуговуючі види праці);
  • Стадник  Таїсія  Миколаївна, учениця 11 класу -  ІІ місце у  V Міжнародному  мовно – літературному  конкурсі  учнівської та студентської   молоді імені Тараса Шевченка;
  • Смеречинська  Софія  Ігорівна, учениця  5  класу - ІІІ  місце у  V Міжнародному  мовно – літературному  конкурсі  учнівської та студентської   молоді  імені  Тараса Шевченка;
  • Мерецька   Діана  Сергіївна, учениця  11 класу – ІІІ місце у  ХV Міжнародному  конкурсі  з української мови імені Петра Яцика.