Вівторок, 20.08.2019, 13:15
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Вхід на сайт
Пошук

Сайт Джуринської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Засідання вчителів природничого циклу

23 березня на базі Джуринської ЗОШ І – ІІІ ст. відбулося засідання вчителів природничого циклу Джуринського округу.  Окрім розглянутих теоретичних питань вчитель біології  Братків О.І. показала на  практиці, як вчити учнів  знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати та вирішувати поставлені задачі, провівши  квест у 8 класі   

Адже для більшості учнів проблемним є здійснення логічних операцій, засвоєння великого обсягу інформації, яка, на їхню думку, не завжди їм потрібна. Оскільки засідання відбувалося в переддень Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом, то і тема квесту була обрана  «Туберкульоз – небезпечне інфекційне захворювання», з метою привернути увагу учнівської молоді до цієї недуги. Завдання, які були запропоновані  сприяли  переключенню уваги, змінювали  хід думок, учні  починали  мислити не тільки логічно, а й абстрактно, творчо, що, в свою чергу, сприяло розвитку вищих форм мислення.

Застосування такого методу дає можливість   дітям більше спілкуватися, висловлювати власну думку, в них розвивається уміння не тільки працювати самостійно, а й у команді.

         Система роботи з використанням квестів, яку впроваджує Ольга Іванівна сприяє  формуванню пізнавальних інтерес до вивчення біології.

Категорія: Мої статті | Додав: dzhyrun (30.03.2017)
Переглядів: 74 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar